سیاست مرجوعی و عودت

این یک صفحه نمونه است

نحوه درخواست مرجوعی سفارشات چاپی

اگر به هر دلیل بعد از تحویل سفارش نیاز به پشتیبانی و یا راهنمایی برای مرجوعی سفارش خود داشتید حتما پیش از اقدام برای مرجوع کردن با کارشناسان مجموعه از طریق شماره های تماس ارتباط برقرار کنید.

نمونه ای از مواردی که شامل گارانتی می شود

کامل نبودن چاپ و یا جابجایی رنگها

در موارد خیلی کم و به صورت استثنا ممکن است رنگ به صورت کامل روی کاغذ قرار نگرفته باشد و یا به دلیل خشک نشدن کار کمی جابجایی رنگ وجود داشته باشد یا حتی به علت سایز نادرست کمی کشیدگی در کار به وجود آمده باشد در صورت وجود هر یک از این موارد تا یک هفته فرصت عودت سفارش وجود دارد حتما قبل از بازگرداندن سفارش خود با ما تماس بگیرید.

برش نامناسب

اگر بعد از باز کردن سفارش متوجه برش نادرست کار شدید و یا گوشه های چاپ به دلیل درست قرار نگرفتن تیغ بریده و از کار حذف شده بود حتما با مجموعه تماس حاصل فرمایید و عکسی از کار برای ما داخل واتساپ ارسال کنیدمدت زمان عودت و مرجوعی برای این مورد دو روز کاری می باشد.

آسیب دیدگی سفارش

اگر به دلایلی چون: خیس شدن جعبه و سفارش چاپی ، شکستگی کاغذ ، نمدار و یا خشک نبودن سفارش ، خم شدگی مقوا و غیره تمایل به مرجوعی کالا داشتید در همان زمان مشاهده این موارد لطفا از سفارش خود عکس گرفته و به شماره واتساپ مجموعه ارسال کنید تا کارشناسان ما شمارا راهنمایی کنند

خواهشمندیم قبل از تماس برای مرجوعی موارد زیر را مطالعه نمائید

  1. در تمامی کارهای چاپی ۱۵ درصد اختلاف رنگی از مانیتور تا مرحله چاپ طبیعی می باشد.
  2. در تمامی سفارش های چاپ امکان ۷ الی ۱۰ درصد باطله وجود دارد که در موارد پیش از سفارش هم گفته شده است.
  3. در صورت داشتن غلط املایی در کار چاپ شده مجموعه هیچ گونه مسئولیتی در این مورد ندارد و چک کردن تمامی نوشته ها برعهده مشتری بوده و سفارش بعد از تایید نهایی خود شما چاپ شده است.
  4. در تمامی کارهای چاپی خطای برش امری اجتناب ناپذیر است بطوریکه در کارت ها به میزان ۳ میلی متر و در تراکت ها به میزان ۵ میلی متر طبیعی می باشد.